21 yaşında intihar eden modelin Epstein’le bağlantısı açığa çıktı

ABD’de tutuklandığı cezaevinde intihar ederek hayatını kaybeden ünlü milyarder ve iş insanı Jeffrey Epstein hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

18 yaşından küçük kızlara cinsel istismarda bulunduğu ve fuhuş ağı oluşturduğu suçlamalarıyla tutuklanan Epstein’in siyasetten gösteri dünyasına kadar pek çok ünlü isimle olan ilişkisi dikkat çekiyor.

Son olarak 2008’de New York’ta intihar ederek yaşamına son veren Kazak-Rus model Ruslana Korshunova’nın da Epstein’in “Günah Adası” lakaplı Karayipler’deki evine ziyarette bulunduğu öğrenildi.

Perşembe günü ortaya çıkan yeni belgelere göre, Korshunova, katıldığı partilerde Haziran 2006’da kendisini “Lolita Ekspresi” ile özel Karayip adasına uçuran Jeffrey Epstein ile tanıştı.

Korshunova ölümünden altı ay önce de Moskova’daki bir erkek arkadaşı tarafından Rose of the World isimli bir tarikatla tanıştırılmıştı. Karanlık tarikat, üyeleri aşağılıyor ve tecavüz kurbanlarına bunun kendilerinin suçu olduğunu söylüyordu.

O zamanlar 22 yaşında olan Vladimir Vorobeyv ile tanışan Korshunova ile onunla bir aşka başladı. Vorobeyv, tanışmalarından birkaç hafta sonra onu Rose of the World ile tanıştırdı ve başlangıçta üç günlük 900 dolarlık bir kursa kaydoldu.

Rose of the World, zenginliğini ve egzotik tatillerini internette sergileyen Rus milyoner Vladislav Novgorodtsev tarafından yönetiliyor.

Korshunova’nın intiharı ve tarikatla ilişkisi, Epstein’in adasına yaptığı ziyaret ile bağdaştırılıyor ve mahkeme belgelerinde yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx